top of page
IMG_0267.JPG

Poradna porodní asistentky

po celé těhotenství i po porodu

Na našich setkáních v průběhu Vašeho těhotenství můžeme mluvit o všem, co Vás zajímá v oblasti těhotenství, porodu i péče o miminko. Na každé schůzce probíráme aktuální zdravotní stav, to, jak se cítíte, jaká Vás budou čekat vyšetření. Od 20. týdne těhotenství provádím vnější vyšetření, které zahrnuje měření bříška, určení polohy miminka a poslech srdečních ozev. 

Návštěvy obvykle probíhají ve frekvenci 1x za 4 týdny, od 36. týdne pak jednou za 7-14 dnů (dle Vašich potřeb a možností). Na základě našich rozhovorů, výsledků vyšetření a vnějšího vyšetření jsem schopna identifikovat, zda těhotenství probíhá fyziologicky, či včas odhalit možné odchylky. Pro řešení Vašich aktuálních obtíží či pocitů vždy navrhuji několik možností - od homeopatik, přes bylinky, tejpování, rebozo či aromaterapii. Nejsem však odpůrce klasické medicíny, věřím, že je vždy důležité hledat balanc s ohledem na individuální potřeby klientky.

Můžeme se také domluvit na návštěvě u Vás doma v šestinedělí, kdy Vám a pomohu s manipulací s miminkem, odpovím na Vaše dotazy ohledně šestinedělí, mohu také zkontrolovat hojení porodního poranění apod.

Poradna porodní asistentky: Our Services
bottom of page